Kontakt

 

Urządzenia marki Reolink posiadają dwuletnią gwarancję producenta. Prosimy o zapoznanie się z warunkami gwarancji, które znajdują się poniżej.

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48537251887 bądź mailowo pod adresem biuro@reolink-dystrybucja.pl

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera – w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół rozbieżności, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o postępowanie zgodnie z poniższą procedurą reklamacyjną:

Prześlij do nas produkt, który chcesz zareklamować, dołączając do niego pisemne oświadczenie, w którym opiszesz szczegółowe powody reklamacji produktu, a także adres zwrotny oraz numer konta, na który zostanie dokonany zwrot pieniędzy (w zależności od podjętej decyzji).
W ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.
Jeżeli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, w ciągu 7 dni roboczych od dnia podjęcia decyzji, zrekompensujemy poniesione przez Ciebie koszty poprzez: naprawę reklamowanego produktu, przesłanie nowego egzemplarza produktu lub zwrot pieniędzy.
Jeżeli reklamacja zostanie uznana za nieuzasadnioną, przekażemy Ci szczegółowe uzasadnienie podjętej decyzji i w ciągu 14 dni roboczych odeślemy na nasz koszt reklamowany produkt.

W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@reolink-dystrybucja.pl lub telefonicznie: +48537251887. Udzielimy Ci wskazówek, jak szybko i bezproblemowo przeprowadzić reklamację.

 

Serwis

W razie problemów ze sprzętem prosimy o kontakt z serwisem pod adresem emailowym biuro@reolink-sklep.pl lub telefonicznie pod numerem 327505539.

Kontakt

Adres

K&L Leszek Jeleń
ul. Podmiejska 95 bud. BH1/205
44-207 Rybnik
Nip 6422587893
Regon 278110428

Godziny pracy:

  • Pon-pt: 8:00 -16:00

Telefony

Biuro 32 7505539
Tel komórkowy 537251887
www.reolink-dystrybucja.pl
reolink-sklep.pl

Napisz do nas

6 + 8 =

Call Now Button